אודות טורטיה בר

רשת מסעדות לאוהבי בשר

מחפשים טורטיה אמיתית? טורטיות זה אנחנו! כל מה שטוב אנחנו מציעים לכם מגולגל ועסיסי. אנחנו בטורטיה בר עובדים עם חומרי הגלם הטובים ביותר בשוק על מנת להעניק לכם חווית אוכל טרייה, רעננה, איכותית ומשביעה שתשאיר אתכם עם חיוך על הפנים. מלבד טורטיות, תפריט רשת טורטיה בר מציע גם באגטים עם מגוון בשרים וסלטים. אז למה אתם מחכים? בואו לאחד הסניפים שלנו או הזמינו משלוח

אז מה זאת טורטיה וכיצד מכינים אותה?

טורטיה הלכה למעשה היא סוג של לחם שטוח ודק עד מאוד אותו מכינים מקמח תירס או תירס. הלחם המדובר אינו מכיל שמרים כלל ונהוג לשייך אותו כמאכל הלאומי של מקסיקו ומרכז אמריקה. עם השנים הפכו הטורטיות למאכל פופולארי בארה"ב, קנדה ויתר העולם.

שפים רבים נהנים להתמחות בהכנת מאכלים מקסיקנים ועל כן נפתחות מסעדות רבות ברחבי העולם, בהן ניתן לצרוך טורטיות. מעבר להיותן לחם דק, מכילות הטורטיות מילויים שונים ומגוונים וביניהם שעועית שחורה, גווקאמולי, מילוי פיצה, מילוי פטריות, תרד ועוד. טורטיות יכולות לענות על הרעב של כל אדם, בהתאם להעדפותיו האישיות וזאת משום ריבוי המילויים בהן ניתן למלא כל טורטיה.

הזמינו מאחד מסניפי טורטיה בר ותנו לעצמכם ליהנות

מעבר לעובדה שטורטיה היא מאכל מקסיקני טעים להפליא, אכילת הטורטיה מאפשרת לסועד ליהנות מאווירה אחרת באמצעות חושי הטעם. נכון, זה נשמע מוזר שמכל ביס נהנים מאווירה אחרת, אך התרבות המקסיקנית הצליחה להחדיר את ההוויה שלה לאוכל המקסיקני וכך גם באשר לטורטיות. אם אתם קוראים שורות אלו והרעב מתעורר בכם כמו גם הרצון לחוות תרבות מקסיקנית, זה הזמן להיכנס אל אתר משלוחה, אתר משלוחי אוכל ולהזמין לכם את הטורטיות הממולאות במילוי אותו אתם אוהבים ושאליו אתם מתחברים וכאמור ישנם סוגי מילויים רבים ומגוונים מהם אתם יכולים ליהנות במעמד ההזמנה. אם לא התחברתם למילוי אחד, אתם תמיד יכולים לנסות מילוי אחר ולזכור כי האופציות הן רבות ומגוונות והן אלו שמאפשרות לכם ליהנות מעולמות רבים ואניני טעם. לרשת טורטיה בר סניפים ברחבי הארץ, בחרו את הסניף הקרוב אליכם ויודעים שתיהנו מכל ביס בתאבון!

עבור לגרסה המיוחדת המותאמת לתוכנת הקראה